Detalj sa utakmice Crvene zvezde i Baskonije, Foto: Starsport©

EVROLIGA, 22. KOLO

ZVEZDU KOŠTALA KATASTROFALNA TREĆA ČETVRTINA! Baskonija na krilima Hauarda i Monekea osvojila Beograd (VIDEO/FOTO)

Tok utakmice mogli ste da pratite iz minuta u minut na našem portalu

Objavljeno: 18.01.2024. 18:17h > 21:12h
19:22h

12. minut - Miler-Mekintajer dvojka. Nesporazum Smarta i Gilespija. Faul u napadu Rogavopulosa. Trojka Davidovac! Hanga preseca pas.

Maši trojku Smart. Moneke 2+1 - 33:25.

19:17h

10. minut - Trojka Davidovac! Kostelo 1/2 sa linije bacanja. Džavonte Smart prvi poeni u dresu Crvene zvezde. Rogavopulos trojka. Smart dvojka - 30:20!

19:15h

8. minut - Jago je dao dvojku, ali nije iskoristio dodatno slobodno bacanje. Moneke faul u napadu - 24:16.

Jago Mateus na utakmici Crvene zvezde i Baskonijefoto: Starsport©
19:10h

6. minut - Trojka Kostelo. Ništa od dvojke Jaga. Rogavopulos dvojka. Dvojka Mitrović! Neiskorišćeni napadi na obe strane. Maši Kostelo trojku, kao i Lazić.

Ništa od poena gostiju, trojka Lazić, uzvraća Marinković - 22:16.

Detalj sa utakmice Crvene zvezde i Baskonijefoto: Starsport©
19:05h

4. minut - Kocar dvojka. Bolomboj 2+1! Hauard pravi faul, trojka Jago! Odlična odbrana domaćina, trojka Lazića i tajm-aut Ivanovića za 14:8

Gubi loptu Baskonija, dvojka Jaga za 16:8.

19:01h

2. minut - Trojka Jago! Uzvraća Hauard. Zakucavanje Bolomboj. Ponovo Hauard trojka. Promašio je trojku Gedraitis - 5:6.

Utakmica je prekinuta jer je određeni broj papira upao na parket.

19:00h

Posle koreografije navijača Crvene zvezde usledio je minut ćutanja u čast preminulog Dejana Milojevića.

18:47h

Večerašnji duel prati i proslavljeni srpski glumac Gordan Kičić.

Gordan Kičić (levo)foto: Starsport©
18:20h

Duško Ivanović družio se sa navijačima Crvene zvezde pre utakmice svoje Baskonije i tima sa Malog Kalemgdana.

Duško Ivanović se slika sa navijačima Crvene zvezdefoto: Starsport©
18:17h

Džavonte Smart, novo pojačanje Beograđana moglo da debituje večeras, a to je gotovo sigurno posle informacije da Teodosić neće biti u protokolu.

Džavonte Smart na zagrevanjufoto: Starsport©
Izmena: 18:26h
18:17h

Košarkaši Crvene zvezde dočekuju Baskoniju od 19 časova u Štark areni u 22. kolu Evrolige.

Crveno-beli će na meču protiv gostiju iz Vitorije nastupiti bez možda i najboljeg igrača Miloša Teodosića koji je obnovio povredu zadnje lože.

Miloš Teodosićfoto: Marko Metlas / imago sportfotodienst / Profimedia

Duško Ivanović vraća se pred Delije prvi put od otkaza dobijenog 21. oktorba 2023. godine pošto je imao tri poraza u četiri runde elitnog takmičenja.

Crnogorski stručnjak je sa Beograđanima na čiju klupu je seo u novembru 2022. godine osvojio Kup Radivoja Koraća i KLS.

Duško Ivanović kao trener Crvene zvezde protiv Asvelafoto: Starsport©

Tim sa Malog Kalemegdana protiv nekadašnjeg trenera želi revanš za poraz u Španiji u prvom delu sezone.