Detalj sa utakmice Partizana i Bajerna iz Minhena, Foto: Starsport©

EVROLIGA, 26. KOLO

BAJERN TROJKOM U POSLEDNJOJ SEKUNDI UTIŠAO GROBARE! Peti poraz Partizana zaredom (VIDEO/FOTO)

Tok utakmice mogli ste da pratite iz minuta u minut na portalu Espreso

Objavljeno: 08.02.2024. 20:00h > 01:15h
20:59h

12. minut - Nema dvojke Nanelija. Obst trojka. Maši trojku Doužer. Fransisko 1/2. Panter je fauliran pri šutu za tri poena - 2/3 sa penala.

Detalj sa utakmice Partizana i Bajerna iz Minhenafoto: Starsport©

Fransisko nije pogodio dvojku - 25:30.

Izmena: 01:15h
20:53h

10. minut - Branković 1/2. Naneli dvojka. Branković dvojka, uzvraća Koprivica. Radončić 2/2. Nema trojke Nanelija - 23:26.

20:46h

8. minut - Promašaj Ledeja. Faul u napadu Gifaja. Ne pogađa Kaboklo. Dvojka Edvards, uzvraća Panter. Beb trojka. Maši dvojku Doužer.

Kevin Panter na utakmici Partizana i Bajerna iz Minhenafoto: Starsport©

Zakucavanje Branković, tajm-aut Obradović - 16:21. Trojka Panter! 19:21.

20:41h

6. minut - Doužer je pogodio dvojku, ali nije iskoristio dodatno slobodno bacanje. Promašio je trojku Beb. Dvojka Naneli. Nema poena gostiju.

Džejms Naneli na utakmici Partizana i Bajerna iz Minhenafoto: Starsport©

Dvojka Smailagić. Trojka Edvards - 14:14.

20:36h

4. minut - Trojka Beb. Dva poena Kaboklo. Trojka Edvards. Obradović je tražio čelendž, ali sudije nisu promenile odluku. Trojka Lučić. Maši Edvards - 8:11.

Karsen Edvards na utakmici Partizana i Bajerna iz Minhenafoto: Starsport©
20:31h

2. minut - Neiskorišćeni napadi na obe strane. Smailagić je zaustavio Gifaja. Trojka Naneli! Dvojka Ibake. Trojka Panter - 6:2!

U Štark areni je već sada i standardno Bastijan Švajnštajger, legendarni fudbaler Bavaraca i suprug Ane Ivanović, nekada najbolje teniserke sveta.

Bastijan Švajnštajger na utakmici Partizana i minhenskog Bajernafoto: Starsport©
20:31h

Početak meča kasni zbog koreografija Grobara i konfeta koje su završile na parketu.

20:00h

Zanimljivo da će Vladimir Lučić, kapiten gostiju prvi put igrati protiv svog voljenog kluba.

Beograđanin je pet godina (2008-2013) branio boje "parnog valjka", a u poslednjoj sezoni poneo je kapitensku traku.

Vladimir Lučić u dresu Partizanafoto: Starsport©

Osvojio je pet trofeja Košarkaške lige Srbije i po četiri ABA lige i Kupa Radivoja Koraća.