PORAZ PARTIZANA U MINHENU: Sjajni Kaboklo nedovoljan za preokret!

evroliga

Objavljeno: 22:46h
Završeno
22:36h

Košarkaši Partizana poraženi su na gostovanju Bajernu rezultatom 94:85 u okviru osmog kola Evrolige.

Crno-beli su najbolji period meča odigrali upravo u prvoj četvrtini kada su preko Trifunovića napravili prednost i pogađali važne šuteve, ali su pri kraju iste malo popustili i dozvolili Bajernu da se vrati u meč.

Potpuni kontrast prve bila je druga, gde su crno-beli od sedam poena prednosti u jednom trenutku dozvolili Bavarcima plus dvanaest. Nisu uspevali igrači Željka Obradovića da se nađu u odbrani, a to su znali da iskoriste Francisko i Edvards koji su nosili Bajern.

Nisu ništa bolje delovali crno-beli na startu treće četvrtine, dugo nisu uspevali da postignu poen. ali se ni Bajern nije proslavio u tom delu igre, te prednost nije otišla previsoko. Nakon poena Kabokla crno-beli su se konačno probudili i krenuli da tope prednost.

Poslednja četvrtina je počela dosta sporo kao treća, ali je Kaboklo ponovo nastavio sa dobrom igrom i postigao prvu trojku u drugom poluvremenu za crno-bele. Loše je delovala odbrana Partizana koja je dozvolila Francisku da se razigra, ali je Kaboklo pogodio još dve trojke i u potpunosti vratio Partizan u meč. Ipak, u poslednjih minut ipo crno-beli su odigrali vrlo loše i dozvolili seriju od 8:0 Bajernu što je rezultovalo porazom.

22:34h

Kraj meča u Minhenu, crno-beli su poraženi rezultatom 94:85!

22:33h

10. minut - Nakon pogođenog dodatnog bacanja Franciska, Naneli je promašio šut za tri. Bajern je to iskoristio i otišao na velikih plus 6 - 91:85!

22:28h

10. minut - Posle poena Doužera, crno-beli su prišli na minus 1, ali su dozvolili Francisku da pogodi uz faul - 88:85!

22:24h

9. minut - Neizvesna završnic u Minhenu! Nakon tehničke za Lasa, crno beli su na - 3 - 86:83!

22:19h

8. minut - Ponovo je Kaboklo doneo poene crno-belima! Odlična igra Brazilca - 82:81!

22:15h

6. minut - Tri trojke vezao je Kaboklo, neverovatan doprinos novog centra! Ipak Francisko je pogodio na drugoj strani - 82:78!

22:14h

5.minut - Evo prve trojke Partizana u drugom poluvremenu! Postigao ju je Kaboklo, a zatim se na njegove poene vezao i Avramović - 79:72!

22:12h

4. minut - Prve poene za Bajern postigao je Gilespi, dok je na drugoj strani Naneli bio siguran sa linije za slobodna bacanja - 74:67!

22:05h

2. minut - Obe ekipe su dugo bile bez koša, ali je to prekinuo Kaboklo sa linije za slobodna bacanja - 70:65!

22:05h

Počela je poslednja četvrtina.

21:58h

10 . minut - Trojkom Franciska i poenima Bukera je Bajern prekinuo seriju crno-belih, a Doužer je postigao poslednje poene u četvrtini - 70:63!

21:55h

9. minut - Sjajan period igre crno-belih! Uspeli su crno-beli da naprave seriju 8:0 i rezultatski se vrate u meč - 65:61!

21:51h

7. minut - Prve poene iz igre u drugom poluvremenu postigao je preko Kabokla koji je odlično zakucao - 65:55!

21:48h

5. minut - Prve poene za Partizan u drugom poluvremenu je postigao Džejms Naneli sa linije za slobodna bacanja, ali je posle poena Bukera, Bajern došao do dvocifrene razlike - 63:53!