BAJERN ZAVRŠIO GODINU U STILU: Bavarci nemilosrdni, Levandovski poslao "Vukove" na ZIMSKU PAUZU!

bundesliga, 17. kolo

Sledi pauza u najjačem rangu Nemačke

Bajern iz Minhena je sa lakoćom savladao na svom terenu ekipu Volfsburga sa 4:0, u meču 17. kola Bundeslige.

Tomas Miler je doveo domaći tim u prednost golom u sedmom minutu, a u drugom poluvremenu golove za Bavarce su postigli Dajot Upamekano u 57, Leroj Sane u 59. i Robert Levandovski u 88. minutu.

Bajern je prvi na tabeli Bundeslige sa 43 boda, dok Volfsburg na 12. mestu ima 20 bodova.

Sledi pauza u Nemačkoj. U sledećem kolu Bajern 7. januara dočekuje Borusiju Menhengladbah, a "Vukovi" gostuju Bohumu.