DORTMUND LAGANO SA FIRTOM: Lajpcig remizirao sa Auzburgom, luda završnica u Leverkuzenu!

bundesliga

Luda završnica viđena je u Leverkuzenu. Bajer je sa dva pogotka Patrika Šika bio nadomak pobede, ali se Hofenhajm u poslednjih 10 minuta vratio.

Pobeda Borusije Dortmund, uz još tri remija, obeležili su sredu u utakmicama 16. kola nemačke Bundeslige.

Borusija je na Vestfalenu sa dva gola Erlinga Halanda savladala Grojter Firt 3:0, za 11. pobedu u sezoni. Pored Halanda u samom finišu se upisao rezervista Donel Malen.

Štiler i Dabur su u rasponu od četiri minuta doneli remi gostima...

Slično je bilo u Augsburgu kada je domaćin u samom finišu preko Kaliđurija izvukao bod protiv Lajpciga. Prethodno je gubio zahvaljujući Andreu Silvi,

Borusija se sada učvrstila na drugom mestu iza neprikosnovenog Bajerna, dok je Hof ostao tačno iza Bajera.