AJNTRAHT BOLJI OD MENHENGLADBAHA: Pet golova smo videli u Frankfurtu!

bundesliga 16. kolo

Fudbaleri Ajntrahta pobedili su večeras u Menhengladbahu domaću Borusiju sa 3:2, u utakmici 16. kola Bundeslige.

Domaći su poveli u šestom minutu golom Florijana Nojhausa, a Ajntraht je preokrenuo golovima Rafaela Bore u 45. i Jespera Lindstroma u 50. minutu.

Borusija je izjednačila u 54. minutu pogotkom Ramija Bensebainija iz jedanaesterca, a minut kasnije pobedu ekipi iz Frankfurta doneo je Daiti Kamada.

Ajntraht je ostvario drugu uzastopnu pobedu, ukupno šestu u ligi i zauzima sedmo mesto na tabeli sa 24 boda.

Ekipa iz Menhengladbaha pretrpela je četvrti uzastopni poraz, ukupno osmi i 13. je na tabeli sa 18 bodova.