SPEKTAKL U FRANKFURTU: Leverkuzen poveo sa 2:0, pa onda primio pet komada!

bundesliga 15. kolo

Potvrdio je dobru formu, trenutno je deveti sa 21 bodom, dok je Bajer treći sa šest poena više

Fudbaleri Ajntrahta su napravili veliki preokret i pobedili Leverkuzen 5:2, u poslednjem meču 15. kola Bundeslige.

Domaći su nadoknadili dva gola zaostatka i na kraju deklasirali trećeplasirani tim nemačkog prvenstva.

Nakon 22 minuta delovalo je da će epilog biti totalno drugačiji, nakon pogodaka Patrika Šika, prvo na asistenciju Andriča, a onda i iz penala.

Ajntraht je povratak najavio samo minut kasnije, preko Tute, da bi u 30. rezultat bio poravnat zahvaljujući Linstromu.

Nije Frankfurt želeo da se zaustavi, a u drugom poluvremenu su redom pogađali Ndika, Jakić i Sou za četvrti trijumf u poslednjih pet utakmica.

U preokret domaćih bio je uključen i naš Filip Kostić, koji, doduše, nije imao učinak u vidu golova i asistencija.

Inače, ovo je prvi put posle 13 godina i meča sa Kotbusom da je Ajntraht uspeo da slavi nakon zaostatka od 0:2.

Potvrdio je dobrz formu, trenutno je deveti sa 21 bodom, dok je Bajer treći sa šest poena više.