KOSTIĆ HEROJ AJNTRAHTA: Fenomenalan udarac za veliki trijumf protiv Bajerna u Minhenu (FOTO)

presudio

Aktuelni šampion Nemačke pretrpeo je prvi poraz u ligi

Objavljeno: 19:49h

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta pobedili su u Minhenu domaći Bajern sa 2:1, u utakmici sedmog kola Bundeslige.

Bajern je poveo u 29. minutu golom Leona Gorecke, na asistenciju Roberta Levandovskog, a tri minuta kasnije izjednačio je Martin Hintereger. Pobedu Ajntrahtu doneo je srpski fudbaler Filip Kostić golom u 83. minutu.

To je prva pobeda Ajntrahta u Bundesligi ove sezone, posle koje ekipa zauzima 13. mesto na tabeli sa osam bodova, dok je aktuelni šampion Bajern pretrpeo prvi poraz, ali je i pored toga ostao prvi na tabeli sa 16 bodova, bodom više od Borusije iz Dortmunda i Frajburga, koji zauzimaju drugo i treće mesto.

Ranije danas Union Berlin je na gostujućem terenu pobedio Majnc sa 2:1.