MIHAJLOVIĆ RAZBIO SERGEJEV LACIO: Fudbaleri Bolonje bili su surovi prema timu iz prestonice Italije (FOTO)

SERIJA A, 7. KOLO

Verona je bila ubedljiva protiv Specije 4:0

Objavljeno: 17:44h

Fudbaleri Bolonje pobedili su na svom terenu ekipu Lacija sa 3:0, u meču sedmog kola italijanske Serije A.

Musa Barou je u 14. minutu doveo domaći tim u vođstvo, a tri minuta kasnije Artur Teat je povećao prednost.

U nastavku meča konačan rezultat postavio je Eron Hiki u 68. minutu, a gosti su od 76. minuta igrali sa igračem manje, jer je direktan crveni karton dobio Frančesko Ačerbi.

Za Lacio je do 58. minuta igrao srpski fudbaler Sergej Milinković-Savić.

Fudbaleri Verone pobedili su na svom terenu ekipu Specije sa 4:0. Domaći tim je poveo golom Đovanija Simeonea u četvrtom minutu, a do kraja meča strelci su bili i Davide Faraoni u 15., Đjanluka Kaprari u 42. i Danijel Besa u 71. minutu.

Za ekipu Verone ceo meč su odigrali srpski fudbaleri Ivan Ilić i Darko Lazović.

Sampdorija i Udineze odigrali su u Đenovi nerešeno 3:3. Gosti su poveli preko Roberta Perejre u 15. minutu, a do izjednačenja Sampdorija dolazi autogolom Jensa Strigera Larsena u 24. minutu. Do poluvremena u vođstvo ponovo dolaze igrači Udinezea, preko Beta u 44. minutu.

FK Sampdorija, FK Udineze

Domaći tim je golovima Fabija Kvaljarele u 48. minutu iz penala, i Antonija Kandreve u 69. minutu došao do preokreta, ali je bod Udinezeu doneo Fernando Forestijeri u 84. minutu.