MINIMALNA POBEDA TOTENHEMA: Milivojevićev Kristal Palas odigrao nerešeno protiv Lestera (FOTO)

premijer liga, 7. kolo

Srpski fudbaler odigrao je ceo meč za svoj tim

Objavljeno: 17:29h

Fudbaleri Totenhema pobedili su na svom terenu ekipu Aston Vile sa 2:1, u meču sedmog kola Premijer lige.

Domaći tim je poveo golom Pjera-Emila Hojbjerga u 27. minutu, a izjednačenje timu iz Birmingema doneo je Oli Votkins u 67. minutu. Pobedu Totenhemu donosi Lukas Moura golom u 71. minutu.

Kristal Palas i Lester odigrali su u Londonu nerešeno 2:2. Gosti su na poluvremenu vodili sa 2:0, golovima Kelečija Ihenača u 31. i Džejmija Vardija u 37. minutu. Do boda domaći tim je došao u nastavku preko Majkla Olisea u 61. i Džefri Šlupa u 72. minutu.

Brentford je na gostovanju pobedio Vest Hem sa 2:1. Goste je u prednost doveo Brian Mbemo u 20. minutu, a izjednačenje Vest Hemu doneo je Džarod Bouen u 80. minutu. Gol vredan sva tri boda za ekipu Brentforda postigao je Joan Visa u četvrtom minutu nadoknade.