ATLETIKO STIGAO NADOMAK TITULE: Sevilja se ne dâ, bitne pobede Selte i Ueske! (VIDEO)

Sevilja je pobedila večeras Valensiju sa 1:0, u 36. kolu španske Primere.

Strelac je bio Jusef En-Nesiri u 66. minutu.

Sevilja je pobedom ostala u igri za vrh tabele.

Zauzima četvrto mesto sa 74 boda, jednim manje od Real Madrida, dva od Barselone i tri od vodećeg Atletika.

Real i Atletiko imaju utakmicu manje.

Valensija ima 39 bodova i zauzima 14. mesto na tabeli.

Fudbaleri Selte pobedili su večeras na svom terenu ekipu Hetafea sa 1:0. Jedini gol na meču postigao je Nolito u 24. minutu.

Za ekipu Hetafea ceo meč je igrao srpski igrač Nemanja Maksimović.

Selta je osma sa 50 bodova na tabeli Primere, dok je Hetafe na 16. mestu sa 34 boda.

Ueska je na svom terenu pobedila Atletik Bilbao sa 1:0.

Gol za pobedu postigao je Sandro Ramires u 61. minutu.

Bilbao je deveti sa 46 bodova, dok je Ueska na 17. mestu Primere sa 33 boda.

Atletiko Madrid je savladao Real Sosijedad sa 2:1.

Atletiko je imao dva gola prednosti na poluvremenu, a strelci su bili Janik Karasko u 16. i Anhel Korea u 28. minutu.

Konačan rezultat u 83. minutu postavio je Igor Zubeldija.

Atletiko Madrid je napravio veliki korak ka tituli.

Sada ima 80 bodova, četiri više od Barselone i pet od Real Madrida, koji ima utakmicu manje.

Real Sosijedad sa 56 bodova zauzima peto mesto.