DRAMA U LEVANTEU - 6 GOLOVA I NOVI KIKS BARSE! Gol ŠAPONJIĆA u porazu, velika pobeda Alavesa u Elčeu (VIDEO)

primera, 36. kolo

Barselona ćje u poslednjem meču dana jurila pobedu u Levanteu za ostanak u trci za titulu

Osasuna je pobedila večeras na svom terenu Kadiz sa 3:2, u 36. kolu španske Primere.

Golove za Osasunu su postigli Ante Budimir u 38. i 75 i Roberto Tores u 86. minutu.

Strelci za Kadiz bili su srpski internacionalac Ivan Šaponjić iz penala u 49. i Alberto Perea u prvom minutu sudijske nadoknade vremena.

Osasuna je 11. sa 44 poena, dok je Kadiz 12. sa poenom manje.

U narednom kolu, Osasuna će gostovati Atletiko Madridu, dok će Kadiz dočekati Elče.

Alaves je pobedio u gostima Elče sa 2:0.

Strelci su bili Hoselu u 40. i Luis Rioha u 54. minutu.

Alaves je 15. sa 35 poena, dok je Elče sa 30 bodova na 19. mestu.

U narednom kolu, Alaves će dočekati Granadu, dok će Elče gostovati Kadizu.

Levante i Barselona su u najuzbudljivijem meču večeri odigrali nerešeno 3:3.

Katalonci su imali dva gola prednosti posle prvih sat vremena igre golovima Mesija i Pedrija, a onda su domaći izjednačili za samo tri minuta preko Melera i Moralesa.

Brzo je Dembele vratio prednost, ali je Serhi Leon u 83. doneo bod Levanteu koji je 13. sa 40 bodova.

Barsa je druga sa 76 bodova, ali i mečem više od Atletika, koji ima 77 bodova, tri kola pre kraja.

Rezultati:

Osasuna - Kadiz 3:2 (Budimir 38, 75, Tores 86p - Šaponjić 49p, Perea 90+1)

Elče - Alaves 0:2 (Hoselu 40, Rioha 54)

Levante - Barselona 3:3 (Melero 57, Morales 60, Leon 83 - Mesi 25, Pedri 34, Dembele 64)