REAL OSTAO BEZ TITULE? Madriđani jedva preživeli, Atletiko pred OGROMNIM USPEHOM, VAR DIVLJAO NA KRAJU

primera

Konačan rezultat postavio je Tjeri Korea u 89. minutu

Objavljeno: 07:10h

Fudbaleri Valensije pobedili su danas na svom terenu ekipu Valjadolida sa 3:0, u meču 35. kola španske Primere.Dva gola za domaći tim postigao je Maksimiliano Gomes, u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena, i u 48. minutu meča.

Konačan rezultat postavio je Tjeri Korea u 89. minutu.

Srpski fudbaler Uroš Račić je za Valensiju igrao od 65. minuta.

Valensija je na 13. mestu Primere sa 39 bodova, dok je Valjadolid na 17. mestu sa 31 bodom.

Fudbaleri Selte pobedili su večeras na gostovanju ekipu Viljareala sa 4:2, u meču 35. kola španske Primere.Santi Mina je u 19. minutu doveo goste iz Viga u vodstvo, ali je šest minuta kasnije izjednačio Moi Gomes.

Mina u 34. minutu iz penala ponovo dovodi Seltu u prednost, a iz penala je u trećem minutu nadoknade prvog poluvremena bio precizan i Brais Mendes.

Četvrti gol za goste postigao je Augusto Solari u 57. minutu, a konačan rezultat postavio je Djerar Moreno iz penala, u 87. minutu.

Gosti su u 88. minutu ostali sa desetoricom na terenu, pošto je drugi žuti karton dobio Fakundo Ferejra.

Viljareal je šesti na tabeli Primere sa 52 boda, dok je Selta osma sa 47 bodova.

Fudbaleri Reala i Sevilje odigrali su večeras u Madridu nerešeno 2:2, u meču 35. kola španske Primere.Real je do prednosti mogao da dodje u 12. minutu, kada je gol Karima Benzeme poništen zbog ofsajda u kojem se našao Alvaro Odriosola.

Fernando je golom u 22. minutu doveo tim iz Andaluzije u vodstvo, da bi Marko Asensio u 67. minutu izjednačio rezultat.

Gosti su do novog vodstva došli golom Ivana Rakitića u 78. minutu iz penala, kojeg je napravio igrač Reala Eder Militao.

Eden Azar je "petom" u četvrtom minutu nadoknade drugog poluvremena doneo bod domaćoj ekipi.

Srpski fudbaler Nemanja Gudelj igrao je za Sevilju od 84. minuta.

Tri kola pre kraja Primere, na tabeli vodi Atletiko Madrid sa 77 bodova, drugoplasirani Real ima 75 bodova, kao i treća Barselona, dok je četvrta Sevilja sa 71 bodom.

U sledećem kolu Real gostuje Granadi, a Sevilja dočekuje Valensiju.