ČETIRI GOLA NA SAN MAMESU: Vajsman u finišu doneo bod velik kao kuća Valjadolidu! (VIDEO)

primera, 33. kolo

Ovaj remi je vrlo važan za goste u borbi za opstanak u najjačem rangu

Fudbaleri Atletik Bilbaa i Valjadolida odigrali su večeras nerešeno 2:2, u utakmici 33. kola španske Primere.

Bilbao je poveo u 14. minutu pogotkom Džona Morsilja i taj rezultat je bio na snazi sve do 70. minuta kada je Fabijan Oreljana izjednačio na 1:1.

Domaći tim je šest minuta kasnije ponovo stigao do prednosti golom Raula Garsije, da bi bod Valjadolidu doneo Šon Vajsman u 85. minutu.

Bilbao je trenutno deveti na tabeli španskog šampionata sa 42 boda, dok je Valjadolid na 17. poziciji sa 30 osvojenih bodova koliko ima i Elče koji je prvi "ispod crte".

Fudbaleri Bilbaa će u narednom kolu gostovati Sevilji, dok će Valjadolid dočekati Betis.