RAČIĆ ODIGRAO CEO MEČ U REMIJU VALENSIJE: Malbašić odigrao 90 minuta u remiju Kadiza, Real remizirao sa Betisom!

32. kolo, Primera

U sledećem kolu Primere Elče dočekuje Atletiko Madrid, a Levante gostuje Selti

Fudbaleri Elčea pobedili su danas na svom terenu ekipu Levantea sa 1:0, u meču 32. kola španske Primere.

Jedini gol na meču postigao je Lukas Boje u 32. minutu.

Levante je na 12. mestu Primere sa 38 bodova, dok je Elče na 16. poziciji sa 30 bodova.

U sledećem kolu Primere Elče dočekuje Atletiko Madrid, a Levante gostuje Selti.

Fudbaleri Valjadolida i Kadiza odigrali su danas u Valjadolidu nerešeno 1:1.

Oskar Plano je u 14. minutu doveo domaći tim u vodstvo, da bi bod gostima doneo Huan Kala u 64. minutu.

Za Kadiz je ceo meč odigrao srpski fudbaler Filip Malbašić.

Kadiz je 13. mestu na tabeli Primere sa 37 bodova, dok je Valjadolid na 18. poziciji, u zoni ispadanja, sa 29 bodova.

Fudbaleri Valensije i Alavesa odigrali su večeras nerešeno 1:1, u 32. kolu španske La Lige.

Poveo je Alaves golom Džona Guidetija u 84. minutu, da bi izjednačenje Valensiji doneo Hoze Gaja golom u 89. minutu.

Valensija je 14. sa 36 poena, dok je Alaves sa 31 bodom na 16. mestu.

U narednom kolu, Valensija će dočekati Barselonu, dok će Alaves gostovati Eibaru.

Fudbaleri Real Madrida i Betisa odigrali su večeras nerešeno 0:0, u 32. kolu španske La Lige.

Real nije uspeo da iskoristi veći posed lopte i da više udaraca ka golu Betisa kruniše pogotkom.

Real je drugi sa 71 bodom, dva manje i utakmicom više od prvoplasiranog Atletiko Madrida, dok je Betis šesti sa 50 poena.

U narednom kolu, Real će dočekati Osasunu, dok će Betis gostovati Valjadolidu.