HAOS U IVANJICI: Besni Pazarci posle poništenog gola napali sudiju, cela klupa uskočila na teren! (FOTO/VIDEO)

superliga srbije

Objavljeno: 20:18h

Novi Pazar je poražen na gostovanju Javoru u okviru 23. kola Superlige Srbije - 1:0 (0:0).

Gostima je ovaj poraz teško pao, a definitivno se nisu slagačli sa odlukama glavnog sudije Milana Ilića.

On je u 47. minutu pokazao drugi žuti i crveni karton Milošu Mijiću, a Ivanjičani su ubrzo iskoristili prednost igrača više i poveli golom Andreja Ilića.

U nadoknadi vremena, fudbaleri Pazara su posle jednog kornera ipak stigli do pogotka vrednog jednog boda, odnosno, tako su oni mislili.

Glavni sudija je odmah dosudio prekršaj u napadu, a oni su ga momentalno okružili a skočila je i cela klupa gostiju i utrčala u teren.

FK Novi Pazar, FK Javor

Bilo je dosta guranja, napravila se velika gužva i metež je potrajao nekoliko minuta. Isključen je i rezervista Gigić.

Kada se meč konačno nastavio, desni bek domaćih Dimitrijević je fauliran. ali i naknadno udaren od strane dvojice igrača Novog Pazara.