PARTIZAN U DRUGOM POLUVREMENU SRUŠIO PAZARCE: Gosti pali u deset minuta, pet golova u Humskoj! (VIDEO)

21. KOLO SUPERLIGA SRBIJE

Meč ste mogli pratiti uživo putem našeg portala

Objavljeno: 21:14h

U okiviru 21. kola Superlige Srbije fudbaleri Partizana su savladali Novi Pazar 4:1 (0:0).

Prvo poluvreme nam nije donelo mnogo dešavanja, sem situacije u 26. minutu, kada je Lazar Marković promačio odbitak posle šuta Asana.

Drugi deo je zato bio dosta sadržajniji. Crno- beli su za deset minuta rešili pitanje pobednika.

Partizan je poveo u 54. minutu kada se Marković iskupio za promašaj u prvom delu i savladao golmana Pazara Drobnjaka.

U 61. je bilo 2:0, posle prekršaja u kaznenom prostoru nad Nathom, sudija Minić je pokazao na beli tačku. A odatle je nepogrešiv Izaraelac koji je duplirao vođstvo Partizana.

Samo tri minuta kasnije je stajalo 3:0 na semaforu,strelac je bio Holender koji je glavom loptu poslao u mrežu nakon centaršuta Miljkovića.

Jedini gol Novi Pazar je dao u 76. minutu kada je Kojić savaldao Popovića i prekinuo niz Partizana od osam utakmica bez primljenog gola.

Dok je konačan rezultat postavio Vlajković autogolom u 88. minuut igre.

Ovo je Partizanu deseta pobeda u nizu i crno- beli su smanjili prednost Crvene zvezde na šest bodova razlike.

Sledeću utakmicu Partizan igra protiv Javora u gostima, dok će Novi Pazar dočekati Radnički iz Niša.

II POLUVREME

90+2 minut: Kraj utakmice, Partizan stiže do desete uzastopne pobede u nizu.

90. minut: Još dva minuta će se igrati.

87. minut: GOL 4:1 za Partizan. Bajbek je uposlio Štulića koji je sa desne strane kaznenog prostora vratio loptu u sredinu gde se našao Vlajković koji je nehotice loptu poslao u svoju mrežu.

82. minut: Šut Bajbeka koji odlazi preko gola gostiju.

76. minut: GOL 3:1 Posle prekida sa leve strane u kaznenom prostoru se najbolje snašao Kojić koji je glavom loptu poslao u desni ugao gola Popovića.

75. minut: Bajbek zamenio Zdjelara.

1 / 4 Foto: @Starsport/Srđan Stevanović

70. minut: Poslednja izmena gostiju Marinković je zamenio Mijića.

69. minut: Dvostruka izmena kod Partizana, ušli su Jović I Štulić, a na klupu su se preselili Lazar Marković i Holender.

64. minut: GOL 3:0 za crno- bele. Prvo je Marković uposlio Miljkovića na desnoj strani koji je centaršutom iz kaznenog prostora našao Holendera i njemu nije bilo teško da glavom loptu prosledi u mrežu.

60. minut: GOL 2:0 vodi Partizan, strelac je Natho koji je sa bele tačke duplirao vođstvo crno- belih.

59. minut: Trostruka izmena kod Novog Pazara. Igru su napustili Islamović, Stojiljković i Hadžibulić. Dok su novi na terenu Pajović, Nikčević i Perić.

54. minut: 1:0 za Partizan. Posle lošeg ispucavanja Marka Drobnjaka loptu je primio Marković na polovini gostiju i dodao Holenderu, ovaj mu lepo vratio i Marković je iskosa sa leve strane kaznenog prostora savladao golmana gostiju.

49. minut: Probili su po desnoj strani fudbaleri Partizana posle kombinacije Asana i Miljkovića, ali je centaršut beka crno- belih izbacio iz kaznenog prostora Vukajlović.

45. minut: Izmena kod Partizana drugo poluvreme će igrati Natho, dok je u svlačionici ostao Suma, i Šćekić je ušao u igru umesto Jojića. I Novi Pazar je manjao Vukajlović je ušao, dok se na klupu preselio Zimonjić.

I POLUVREME

45+2 minut: Sudija Minić je odsvirao kraj prvog poluvremena, gde nismo videli mnogo šansi. Najbolju za Partizan je propustio Marković u 26., dok su se fudbaleri Novog Pazara više koncentrisali na odbaranu svog gola.

45. minut: Igraće se još dva minuta nadoknade u prvom delu.

40. minut: Duga lopta Zdjelara ka Holenderu na koju prvi stiže golman Pazara Drobnjak.

FK Partizan

34. minut: Crno- beli pojačali ritam, hoće li kapitulirati odbrana Novog Pazara do kraja poluvremena.

32. minut: Drugi fudbaler Novog Pazara koji je dobio javnu opomenu je Hadžibulić.

30. minut: Oduzeo je Lazar Marković loptu Pazarcima na sredini terena i uposlio Holendera koji je iz kaznenog prostora šutirao preko gola.

26. minut: Kakva šansa za Partizan, posle šuta Asana na odbitak je natrčao Lazar Marković koji je loptu poslao pored gola.

FK Partizan

22. minut: Žuti karton u Novom Pazaru je dobio Zimonjić.

21. minut: Crno- beli kruže oko kaznenog prostora gostiju, ali trenutno ne pronalaze put do gola.

15. minut: Partizan nastavlja da prtitska ekipu Pazara. Za sada bez ozbiljnijih šansi.

FK Partizan

9. minut: Posle lepe kombinacije Lazara Markovića i Obradovića preko leve strane Partizan je dobio korner.

5. minut: Dobra kontra crno- belih ali je Obradović bio u ofsajdu.

3. minut: Partizan je odmah preuzeo inicijativu i trenutno lopta ne prelazi polovinu Pazaraca.

1 minut: Meč je počeo.