MIRIŠE NA NOVI KALČOPOLI: Skandalozan meč u Italiji, nemoguć gol u 98. minutu, dva Srbina u prvom planu! (VIDEO)
Sergej Milinković Savić slavi gol, Foto: EPA/Angelo Carconi

Serija a, 6. kolo

Na drugim terenima, Juventus je slavio nad Specijom sa 4:1 i tako se opet priključio borbi za sam vrh. Čim se Ronaldo vratio, sve je lakše za Staru damu

Fudbaleri Juventusa pobedili su danas na gostujućem terenu Speciju sa 4:1, u utakmici šestog kola italijanskog prvenstva.Crno-beli su poveli u 14. minutu golom Alvara Morate, kome je 10 minuta kasnije poništen novi gol zbog ofsajda.

Specija je izjednačila u 32. minutu kada je strelac bio Tomaso Pobega, a novo vodjstvo torinskom klubu doneo je Kristijano Ronaldo u 59. minutu na dodavanje Morate. Portuglac se vratio na teren nakon što se oporavio od korona virusa.

Prednost Juventusa udvostručio je Adrijen Rabio u 67. minutu, a konačan rezultat postavio je Ronaldo golom iz penala u 76. minutu.

Juventus je drugi na tabeli sa 12 bodova, četiri manje od vodećeg Milana, koji je ranije danas pobedio Udineze sa 2:1. Specija je pretrpela treći poraz i zauzima 16. mesto na tabeli sa pet bodova.

A, sada ono što je daleko interesantnije i skandaloznije: Fudbaleri Lacija pobedili su na gostovanju Torino sa 4:3.

Lacio je poveo u 15. minutu golom Andreasa Pereire, ali su domaći preokrenuli golovima Bremera u 19. i Andree Belotija u 24. minutu iz penala. Lacio je izjednačio golom srpskog reprezentativca Sergeja Milinković-Savića u 49. minutu, dok je njegov sunarodnik Saša Lukić golom u 87. minutu doneo novo vodjstvo Torinu.

Lacio je izjednačio golom iz penala koji je u petom minutu nadoknade vremena postigao Ćiro Imobile, a pobedu rimskom timu tri minuta kasnije doneo je Felipe Kajsedo.

Lacio je ostvario drugu uzastopnu pobedu, ukupno treću u ligi i sedmi je na tabeli sa 10 bodova. Torino je i dalje bez pobede, pretposlednji je na tabeli sa samo jednim bodom. ;

Ako je neki meč sumnjiv, to je onda ovaj, a vi pogledajte golove pa sami procenite.

Serija A, 6. kolo

Subota

Krotone – Atalanta 1:2 (1:2) (Simi 40 – Murijel 26)

Inter – Parma 2:2 (0:0) (Brozović 64, Perišić 92 – Žervinjo 46, 62)

Bolonja – Kaljari 3:2 (1:1) (Berou 45, 56, Sorijano 52 – Pedro 15, Simeone 47)

Nedelja

Udineze – Milan 1:2 (0:1) (De Paul – Kesi 18, Ibrahimović 83)

Specija – Juventus 1:4 (1:1) (Pobega 32 – Morata 14, Ronaldo 59, 76p, Rabio 67)

Torino – Lacio 3:4 (2:1) (Bremer, 19, Beloti 24p, Lukić 87 – Pereira 15, Milinković-Savić 49, Imobile 90+5, Kaisedo 90+9)