NAJVEĆA NIKOLIĆEVA POBEDA OTKAKO JE PREUZEO LOKOMOTIVU: Biće Marko dobar mašinovođa! (VIDEO)
Marko Nikolić, Foto: EPA/Stringer

SJAJAN DERBI

Pao je CSKA

Fudbaleri Lokomotive pobedili su CSKA sa 2:1 u pretposlednjem kolu ruske Premijer lige.

Četa Marka Nikolića je do sva tri boda uspela da dođe pogotkom iz penala u 92. minutu!

Nababkin je nesretno odigrao rukom, a glavni sudija meča je posle gledanja VAR tehnologije presudio da je bio penal!

Loptu je uzeo Mirančuk i hladnokrvo savladao Igora Akinfeeva. To je bio drugi gol sa penala Mirančuka pošto je i u prvom doneo prednost Lokomotivi sa "bele tačke". Gol je još postigao Nikola Vlašić u 71. minutu za CSKA!