GOLČINA SAŠE LUKIĆA ZA TV ŠPICE: Inter i dalje sanja titulu!
Saša Lukić dao golčinu, Foto: Printscreen

SERIJA a, 33. kolo

Torino je, posle 11. pobede u šampionatu, na 15. mestu na tabeli sa 37 bodova

Fudbaleri Torina pobedili su večeras na svom terenu ekipu Đenove sa 3:0, u utakmici 33. kola španske Primere.

Domaći tim poveo je u 32. minutu pogotkom Bremera, na 2:0 povisio je srpski fudbaler Saša Lukić u 76. minutu, a konačan rezultat postavio je Andrea Beloti u 90. minutu.

Torino je, posle 11. pobede u šampionatu, na 15. mestu na tabeli sa 37 bodova.

Đenova je na 17. poziciji sa 30 bodova, odnosno ima samo bod više od Lećea koji je prvi u zoni ispadanja.

Naredni protivnik Đenove je upravo Leće, dok će fudbaleri Torina gostovati Fiorentini.

U poslednjem meču kola, Inter je u gostima bio bolji od SPAL-a sa 0:4 i tako je sačuvao šansu da se bori za titulu pet kola pred kraj. Juve mu sada beži samo dva trijumfa, iliti šest bodova.

Pogotke su postigli Antonio Kandreva u 37. minutu, Kristijan Biragi u 55, Aleksis Sančez u 60. i Galjardini u 74. minutu, što je bilo dovoljno da Konteovi momci opet zauzmu zasluženo drugo mesto na tabeli.

Zasluženo, kažemo, jer su tokom cele sezone realno zaslužili da budu na njemu.

Serija A, 33. kolo:

Utorak:

Atalanta – Breša 6:2 (4:1) (Pašalić 2, 55, 58, De Ron 25, Malinovski 28, Zapata 30 – Toregrosa 8, Spalek 83)

Sreda:

Milan – Parma 3:1 (0:1) (Kesi 55, Romanjoli 59, Čalhanolu 77 – Kurtić 44)

Bolonja – Napoli 1:1 (0:1) (Berou 80 – Manolas 7)

Sampdorija – Kaljari 3:0 (2:0) (Gabijadini 8, Bonacoli 40, 53)

Roma – Verona 2:1 (2:0) (Vertu 10p, Džeko 45+3 – Pesina 47)

Leće – Fiorentina 1:3 (0:3) (Skahov 88 – Kijeza 6, Gezal 38, Kutrone 40)

Sasuolo – Juventus 3:3 (1:2) (Đuričić 29, Berardi 51, Kaputo 54 – Danilo 5, Iguain 12, Sandro 64)

Udineze – Lacio 0:0