VLAHOVIĆ NEMOĆAN PROTIV REAL MADRIDA: Lekcija prvaka Evrope Juventusu pred skoro 100.000 navijača! (VIDEO)
Dušan Vlahović pored Edera Militaa, Foto: EPA/Etienne Laurent

jači

Utakmicu je na "Rouz Bol" stadionu u kalifornijskoj Pasadeni pratilo čak 93.702 ljudi

Objavljeno: 08:39h

Nakon poraza od Barselone (0:1) i remija sa meksičkom Amerikom (2:2), fudbaleri Real Madrida zabeležili su svoj prvi trijumf na turneji u Sjedinjenim Američkim Državama.

I to protiv Juventusa rezultatom 2:0, golovima kapitena Karima Benzeme u 19. iz penala i Marka Asensija u 69. minutu.

Utakmicu je na "Rouz Bol" stadionu u kalifornijskoj Pasadeni pratilo čak 93.702 navijača, a španski mediji ističu da su David Alaba i Eder MIlitao u potpunosti zatvorili Dušana Vlahovića koji je igrao do 64. minuta.

Dušan Vlahović, Eder Militao

Karlo Anćeloti je na teren izveo ekipu koja bi 10. avgustra trebalo da igra Superkup Evrope protiv Ajntrahta iz Frankfurta, a posebno je pohvalio vezni red u sastavu Luka Modrić, Kazemiro, Toni Kros.

- Zovem ih Bermudski trougao, jer lopta nestaje kod njih - našalio se trener Reala, 14-ostrukog i aktuelnog prvaka Evrope.

Vredi pomenuti i Edena Azara koji je u 63. ušao u igru i bio je jedan od najzaslužnijih za drugi gol Madriđana.