Partizan lako i ubedljivo - LIDERSKA POZICIJA NA TABELI! Grobari gledaju šta će biti u Nišu: PRITISAK NA ZVEZDU!
FK Partizan, Foto: Starsport©

superliga srbije

Fudbaleri Partizana savladali su Vojvodinu na domaćem terenu - 2:1

Serija loših rezultata Vojvodine se nastavlja. Ovo je bio šesti uzastopni poraz "lala" na gostovanjima. Deseti poraz u 18 gostovanja imaju Novosađani. Poslednju pobedu na strani, Vojvodina je zabeležila u februaru protiv Metalca (3:2).

Četvrti vezani poraz ako gledamo i mečeve sa Karađorđa.

Partizan je držao sve konce u svojim rukama od prvog minuta.

Nisu želeli ni crno-beli da istroše svu municiju s obzirom da već za četiri dana, u sredu, protiv istog protivnika na istom mestu igraju duel za finale Kupa Srbije.

Golovi su postignuti u prvom poluvremenu.

Najpre je Terzić pogodio u četvrtom minutu preko Terzića, da bi Rikardo u 41. minutu duplirao prednost.

U trećem minutu sudijske nadoknade Vojvodina daje gol, koji je poništen zbog ofsajda (?) Čekala se VAR odluka, i na kraju je gol Neškovića priznat.