TERZIĆ POKAZAO KAKAV JE TALENAT! Partizan vrlo brzo načeo goste iz Novog Sada, Rikardo zaokružio poluvreme! (VIDEO)
Nikola Terzić proslavlja pogodak, Foto: Starsport©

VOJVODINA BRZO POKLEKLA!

Crno-beli vode od četvrtog minuta utakmice

Objavljeno: 15:24h

Fudbaleri Partizana dočekuju Vojvodinu u 5. kolu plej-ofa Superlige Srbije.

Četa Aleksandra Stanojevića je u sjajnoj formi, slavila je u svakom od prethodna tri duela u prvenstvu na kojima je postigla fantastičnih 10 pogodaka, a u istom ritmu počela je i meč protiv tima iz Novog Sada.

Već u četvrtom minutu, Partizan je poveo sa 1:0. Nikola Terzić se odlično snašao u kaznenom prostoru, pobegao odbrani Vojvodine i spoljnom "spakovao" loptu u mrežu.

Treba napomenuti da je Kvinsi Menig uradio mnogo toga dobrog i sjajno se snašao pre pasa za Terzića.

Partizan je ubedljivu igru u prvom poluvremenu krunisao u 41. minutu.

Sve je sam uradio napadač crno-belih Rikardo Gomeš. Povukao je loptu od centra, izlomio dva protivnička igrača i na kraju savladao danas sjajnog golmana Vojvodine.