POJAVIO SE SNIMAK BRUTALNE TUČE TRENERA NA TERENU! Pesničili se u glavu, a tek da vidite reakcije fudbalera! VIDEO
Tuča, Foto: streamable.com

hrvatska

Utakmica između juniora Gorice i Hajduka (1:0) prekinuta je velikom tučom koju je započeo trener domaćih Sven Raić.

On je prošetao do klupe Belih da pokupi loptu koja je ostala u igri, pomoćni trener gostiju Ivica Rguljić ju je snažno bacio ka njemu, posle čega su „zakačili“.

Izbila je brutalna tuča, a pauza je trajala 12 minuta. Epilog je bio isključenje domaćeg trenera Svena Raića, trenera Hajdukovih golmana Ivice Roguljića i Marijana Budimira: do fizičkog sukoba i međusobnog udarca u glavu obema rukama“, objasnio je sudija Patrik Pavlešić iz Duge Rese.

1 / 2 Foto: streamable.com

O Budimiru kaže: „Isključio sam ga zbog fizičkog sukoba, udarivši rukama glavnog trenera Svena Raića.

Delegat Robert Balen je izvestio: "U vezi sa incidentom i prekidom od 12 minuta igre, koji je konačno nadoknađen. U 60. minutu tehnički prostor domaćeg trenera S.R. su se smirili i gurali.

Policija je konačno uspela da obezbedi nastavak. Nakon utakmice igrači oba tima su mirno napustili teren za igru“.