Detalj sa utakmice Partizan - TSC, Foto: Starsport©

uzbuđenja u završnici prvog dela!

Strelac za tim iz Bačke Topole bio je Stefana Vukić

Objavljeno: 15:14h

Fudbaleri Partizana u trećem kolu plej-ofa Superlige Srbije igraju u Beogradu protiv TSC-a iz Bačke Topole.

Prazne tribine i bojkot navijača kao da su uticali na crno-bele koji su mlako počeli utakmicu protiv tima iz Bačke Topole. U 32. minutu malobrojni navijači na tribinama ostali su šokirani jer je TSC stigao do prednosti.

Pogrešio je Jojić, Bočkaj sjajno proigrao Stefana Vukića koji je pobegao Vujačiću i lobovao nemoćnog Popovića.

Partizan je izjednačio u 41. minutu. Natho je sjano šutirao iz slobodnog udarca sa oko 18 metara, lopta je prešla preko živog zida i od statice se odbila u mrežu za 1:1.

Rikardo je samo minut kasnije postigao gol za potpuni preokret. Prethodno je Menig bio u prodoru, njegov odbitak je odbranio Filipović, ali je na loptu natrčao Rikardo i postigao gol. Pomoćni sudija je signalizirao ofsajd, ali je VAR posle provere priznao gol.

Oba tima su pod imperativom pobede Partizan jer zaostaje dva boda za liderom Crvenom zvezdom, a TSC jer ima tri manje od četvrtoplasiranog Radničkog u borbi za mesto u Evropi.