VOŽDOVAC POTVRDIO DOBRU FORMU! Gosti iz Surdulice potpuno razbijeni odlaze kući! (FOTO)
Fudbaleri Voždovca proslavljaju gol protiv Radnika iz Surdulice, Foto: Starsport©

LAKA POBEDA!

Tim iz Beograda ubedljivo je slavio 4:0

Fudbaleri Voždovca pobedili su danas na svom terenu ekipu Radnika sa ubedljivih 4:0, u utakmici 29. kola Superlige Srbije.

Stefan Hajdin je u 27. minutu doveo Voždovac u vođstvo, a pobedu domaćeg tima je u drugom poluvremenu potvrdio Aleksandar Ćirković golovima u 73. i 79. minutu.

1 / 5 Foto: Starsport©

Tačku na ovaj meč stavio je Martin Novaković pogotkom u 88. minutu.

U poslednjem kolu regularnog dela šampionata, Voždovac će gostovati TSC-u, dok će Radnik dočekati Novi Pazar.