Detalj sa utakmice Olimpije Milano i Crvene zvezde, Foto: Simone Lucarelli/IPA Sport / ipa / PA Images / Profimedia

evroliga, 21. kolo

TEODOSIĆ UČIO "MANEKENE" KOŠARCI! Zvezdina rapsodija za muk u Milanu (VIDEO/FOTO)

Tok utakmice mogli ste da pratite iz minuta u minut na portalu Espreso

Objavljeno: 11.01.2024. 20:05h > 23:09h
21:01h

12. minut - Bortolani dvojka. Ne pogađa Gilespi. Greši Hol. Teodosić 2/3 sa bacanja. Bortolani maši trojku - 17:25.

20:52h

10. minut - Trojka Hanga! Ne koristi napad domaćin, Trojka Gedraitisa za 15:20 i tajm-aut Etorea Mesine. Izgubio je loptu Nejpir.

Tražio je Mesina čelendž, ali sudije nisu promenile odluku. Nova trojka Gedraitisa za 15:20.

20:46h

8. minut - Presekao je pas Nedović i zakucao. Flakadori dvojka. Sudar Hajnsa i Mitrovića glava o glavu, Luka se seli na klupu. Nedović pogađa za dva.

Zakucavanje Nemanje Nedovića na utakmici Olimpije Milano i Crvene zvezdefoto: Simone Lucarelli/IPA Sport / ipa / IPA / Profimedia

Nemanja je posle poena pao na parket jer je izgubio vazduh kada je bio precizan preko Hajnsa i morao je da napusti parket.

Sada je Tobi izašao pošto je pao preko Hajnsa, a problem je jer teško hoda. Hajns je bio precizan oba puta sa bacanja - 15:14.

20:37h

6. minut - Trojka Nejpir. Jago 2/2 sa bacanja. Pojtres dvojka. Nedović dvojka. Promašio je trojku Flakadori - 11:10.

Aleks Pojtres zakucava na utakmici Olimpije Milano i Crvene zvezdefoto: Simone Lucarelli/IPA Sport / ipa / IPA / Profimedia
20:33h

4. minut - Hol dvojka, uzvraća Bolomboj. Pojtres zakucava posle alej-upa. Dvojka Nedović. Odličan Ilić u odbrani. Ilić 0/2 sa bacanja.

Ponovo zakucava Pojtres, nema dvojke Nedovića - 6:6.

20:29h

2. minut - Brza realizacija Bolomboja. Promašio je trojku Meli. Zvezda nije iskoristila dva napada, a Olimpija jedan - 0:2.

20:07h

Beograđani su dobili veliko pojačanje pred meč sa izabranicima Etorea Mesine i sigurno da su Delije odavno čekale ovu informaciju.

Košarkaši Crvene zvezdefoto: Starsport
19:48h

Košarkaši Crvene zvezde gostuju Olimpiji Milano od 20.30 u 21. kolu Evrolige gde će igrati i protiv bivšeg saigrača Šabaza Nejpira.

Amerikanac je na početku sezone došao na Mali Kalemegdan kao veliko pojačanje, a vratio se u grad mode kao promašaj gde je i proigrao.

Crveno-beli na Apeninima u drugoj utakmici duplog kola tražiće iskupljenje za neočekivani i neugodni poraz od Asvela u Francuskoj.

Šabaz Nejpir u dresu Olimpije Milanofoto: LaPresse / ddp USA / Profimedia

U prvom delu sezone, "manekeni" su savladali izabranike Janisa Sferopulosa u Štark areni sa 93:71.