Radost fudbalera Šerifa, Foto: Starsport

SUMRAK I MUK U HUMSKOJ: Šerif "upucao" Partizan i izbacio ga iz Evrope (VIDEO/FOTO)

Tok utakmice možete pratiti iz minuta u minut na portalu Espreso

Objavljeno: 23.02.2023. 22:18h
19:29h

42. minut - Seo je Danilo Pantić na travu i zatražio medicinsku pomoć.

Napustio je igru, ali se brzo vratio.

19:26h

39. minut - Ponovo dubinska lopta, ovoga puta Pantić je pokušao do Meniga, Holanđanin je zastao i lopta je bila prejaka.

19:24h

36. minut - Dubinska lopta Meniga ka Rikardu u kazneni prostor, ali je Kiki izbacio loptu bez drame.

19:13h

28. minut - Stjepan Radeljić, kapiten gostiju dobio je žuti karton.

19:05h

22. minut - GOL! Sedrik Badolo poravnava rezultat sa penala. Siniša Saničanin igrao je rukom, sudija pogledao VAR i pokazao na belu tačku.

Izmena: 19:28h
18:58h

13. minut - GOOOOL! Kvinsi Menig! Partizan vodi 1:0! Pantić je dodao do Rikarda koji je povukao napred, a potom prosledio do Meniga.

Kvinsi je izašao jedan na jedan sa golmanom Kovalom i matirao ga za prvenac u Ligi konferencija.

18:56h

7. minut - Pantić i Rikardo duplim pasom izbacuju odbranu gostiju, a potom je vezista poslao loptu u prostor ka Dijabateu, ali je pas bio prejak.

18:51h

4. minut - Rikardo je prediblao golmana, a potom šutirao na prazan gol, ali je lopta izbačena sa gol linije.

Pomoćni sudija pokazao je ofsajd, ali ponovljeni snimak govorio da o istom nije bilo reči.

18:45h

1. minut - Utakmica na stadionu u Humskoj ulici je počela. Sa tribina se ori "Uprava napolje".

Izlazak igrača Partizana i Šerifafoto: Espreso/ Miloš Dreković
Izmena: 19:27h
17:55h

U toku je protest Grobara protiv uprave, a navijači su se okupili pod transparentom "Uprava napolje", a više o tome pročitajte OVDE.

17:40h

Klupa Partizana: Lukač (G), Ilić, Traore, Šehović, Kolorado, Baždar, Živković, Pavlović, Jevremović, Stjepanović, Jović, Petković.

Prvi put u protokolu je Andres Kolorado, jedino pojačanje domaćina u zimskom prelaznom roku.

Klupa Šerifa: Čeljadnik (G), Paščenko (G), Garananga, Mumuni, Gliga, Dijinari, Ignatov, Kovali, Guedes.