Zvezda - Olimpija, Foto: Starsport

evroliga 14. kolo

BORBENA ZVEZDA OSTALA BEZ REKORDA: Beron razljutio Delije, Olimpija umalo dozvolila PREOKRET

Dešavanja sa i van terena oko utakmice Crvena zvezda - Olimpija Milano mogli ste da pratite uživo na našem sajtu

Objavljeno: 15.12.2022. 18:08h > 21:36h
19:16h

10. minut - Bili Beron u poslednjem napadu prve četvrtine pogađa za tri poena sa ogromne udaljenosti. 16:26

6/9 šutiraju trojke košarkaši Olimpije.

19:14h

9. minut - Ide nova trojka Armanija! Ovog puta Rići! 16:23

19:12h

8. minut - Upisuje prve poene Petrušev iz floutera! Konačno promašaj košarkaša Armanija sa distance. Promašuje i Nedović za tri poena 16:20

19:09h

7. minut - Raspoloženi i igrači Armanija, pogađaju novu trojku! 14:18

19:07h

6. minut - Vildosa za Mitrovića, sjajna akcija košarkaša Zvezde! Prvo poeni Bilija Berona. Ide i trojka Lazića!  Uzvraća Luvavu! 14:15

19:06h

5. minut - Nastavlja Luka Vildoza gde je stao! 9:9

19:05h

4. minut - Ognjen Dobrić pogađa za 3! Novi poeni za Dejvisa. 6:9

19:04h

3. minut - Ide trojka Luke Vilodeze! Hol s druge strane beleži lake poene. 3:7

19:02h

2. minut - Bentil greši u napadu, s druge strane promašuje za 3 poena Meli. Potom laki poeni za Dejvisa. 0:5

19:00h

1. minut - Počeo je meč u Pioniru! Nije Zvezda iskoristila prvi napad, Hol kažnjava trojkom! 0:3

18:54h

Hasan Martin će biti van terena oko dva meseca zbog povrede kolena, ali se u tim vratio Luka Mitrović.

18:52h

Ogromna podrška navijača, Pionir dubke pun!

18:42h

Ovog čoveka se "Delije" baš pribojavaju, ali ga i veoma poštuju.

Bili Beronfoto: Starsport
18:10h

Košarkaši Crvene zvezde dočekuju ekipu Olimpije iz Milana u okviru 14. kola Evrolige, a tok meča možete pratiti na našem lajv-blogu.

Crveno-beli se nalaze u sjajnom momentumu pošto imaju 10 uzastopnih pobeda u oba takmičenja, dok su u elitnom nanizali čak 6.

Biće to prilika da trener Zvezde Duško Ivanović postigne rekord i sa timom ostvari 7. uzastopnu pobedu u Evroligi, dok je u meču sa Žalgirisom izjednačio to trenersko dostignuće

Poraženi su redom Asvel, Alba, Makabi, Virtus, Partizan i Žalgiris, a ukoliko zabeleže novi, biće dosta razloga za slavlje.

Sa druge strane, košarkaši Olimpije su u potpuno drugačijem raspoloženju, pošto su u Evroligi zabeležili čak devet neuspeha u nizu.