Zvezda - Olimpija, Foto: Starsport

evroliga 14. kolo

BORBENA ZVEZDA OSTALA BEZ REKORDA: Beron razljutio Delije, Olimpija umalo dozvolila PREOKRET

Dešavanja sa i van terena oko utakmice Crvena zvezda - Olimpija Milano mogli ste da pratite uživo na našem sajtu

Objavljeno: 15.12.2022. 18:08h > 21:36h
20:11h

25. minut - Novi promašaj Nedovića! Srećom promašuje i Beron! Novi poeni Petruševa koji je jedina svetla tačka Zvezde. 37:51

20:08h

24. minut - Loša komunikacija u odbrani, Beron to koristi i pogađa za 3! Potom novi protraćen napad crveno-belih! 35:51

20:07h

23. minut - Gubi loptu Zvezda, Luvavu postiže nove poene.  35:48

20:04h

22. minut - Poeni Lazića posle sjajne kombinacije sa Mitrovićem! Vildosa krade loptu, a onda je fauliran pri polaganju lopte u koš, mada je utisak da je lopta već dotakla tablu. Bilo kako bilo, pogađa oba slobodna bacanja. 35:46

20:02h

21. minut - Počelo je drugo poluvreme! Meli pogađa 9. trojku za Armani! Novi poeni za Petruševa sa druge strane! 31:46

19:40h

20. minut - Hol pogađa za 3 na isteku napada! Hans siguran sa linije penala. Sjajna asistencija Vildose za Petruševa! Neverovatno, Beron šutira za 3 poena sa ogromne udaljenosti i sudija svira prekršaj! Pogađa 2:3 nekadašnji košarkaš Zvezde 29:43

19:38h

19. minut - Po jedan faul u napadu na obe strane! Sjajan potez Mitrovića, ali lopta ne ulazi u koš. 27:36

19:35h

18. minut - Jako lepi poeni Petruševa! Vildosa sjajno proigrava Petruševa koji je fauliran pod košem. 27:36

19:33h

17. minut - Holand promašuje otvoren šut za tri poena! Dva slobodna bacanja za Hola, pogađa jedno. 24:36

19:31h

16. minut - Promašuje Vildosa, ali Beron s druge strane ne! Ispravlja se Vildosa! 24:35

19:27h

15. minut - Mnogo bolja sekvenca Zvezde u odbrani, Holand iznuđuje faul u napadu. Holand siguran sa linije slobodnih bacanja. 22:33

19:25h

14. minut - Petrušev spanjuje zaostatak sa linije slobodnih bacanja. Promašuje Beron otoren šut za 3 poena 20:33

19:23h

13. minut - Zvezda u ogromnom zaostatku, sjajna energija u timu Olimpije! 18:33

19:21h

12. minut - Nedović pogađa posle sjajno prodora, ali vraća Mitrou - Long! 18:31

19:19h

11. minut - Hol pogađa sa poludistance! Nedović promašuje iznuđeni šut za 3 poena 16:28