LOŠA NOĆ ZA SRPSKE TENISERE: I Đere i Kecmanović ispustili svoje šanse protiv Zvereva i Dimitrova!

ATP Akapulko

Imali su svoje šanse u prvom setu, međutim, posle toga su padali

Objavljeno: 08:10h

Sreda je bila crna za srpske tenisera. Nakon što je Krajinović ispao tokom popodneva u Dubaiju, u noći između srede i četvrtka poraze na drugom kraju sveta, u Akapulku, su upisali Laslo Đere i Miomir Kecmanović.

Đere je igrao protiv Aleksandera Zvereva i poražen je s 0:2 (4:6, 3:6).

Igrao je Laslo protiv Zvereva koji je nedavno namučio i Novaka Đokovića u Australiji, tako da je ovo realan odnos snaga. Mada, mora se reći da je Đere propustio dosta šansi u prvom setu jer je uspeo dva puta da napravi brejk i da povede sa 3:1, ali je Zverev do kraja uspeo da se izvuče i dobije set.

Drugi set je počeo tako što je izgubio servis, pa je uspeo da vrati brejk, ali je do kraja još dva puta poklonio servis protivniku i tu je bio kraj.

Miomir Kecmanović

Slična priča bila je i sa Kecmanovićem i Dimitrovim 6:4, 6:2. Odmah na startu meča je Kecmanović napravio brejk, potom dva puta izgubio servis, pred kraj seta s vratio, da bi Dimitrov uspeo da mu ukrade ponovo servis i povede s 1:0.

Posle toga Kecmanović nije imao dovoljno energije, pa je Dimitrov priveo meč kraju.