CRNO-BELI BOLJI OD MORNARA! Prva pobeda Partizana posle više od dva meseca

22.kolo aba liga

Klub iz Humske je sad na učinku od osam pobeda i 13 poraza,

Objavljeno: 19:38h

Košarkaši Partizana savladali su Mornar rezultatom 83:75 , u okviru 22. kola ABA lige.

Prva četvrtina je protekla u rezultatskoj klackalici gde je na kraju Partizan vodio sa 18:16.

KK Partizan

Drugi period je bio sličan prvom, gde su prvo gosti imali +6 32:26, sredinom četvrtine ali je Partizan odgovorio istom merom i na poluvreme otišao sa 42:36.

Treća četvrtina je prošla u znaku crno-belih koji su imali prednost tokom celog njenog trajanja, da bi na kraju imao identičnu prednost kao i posle druge +6 62:56.

Dok je u četvrtoj samo uvećavaju prednost koja je u jednom trenutku iznosila 79:63, ali je na kraju bilo 83:75.

Najefikasniji kod crno-belih su bili Tomas sa 18 poena i 13 skokova, čime je ostvario novi dabl dabl, Pejdž je upisao 14, Perkins 12, dok kod gostiju iz Bara najbolji su bili Smit sa 15 poena, a Hamilton je zabeležio 11.

Partizan je sad na učinku od osam pobeda i 13 poraza, a Mornar je na 17 poeba i pet poraza.