"ZAŠTO SU PONIŠTILI KOŠ ZVEZDE"? Bivšem košarkašu nije jasna odluka arbitara na meču sa Olimpijom (FOTO)
Detalj sa utakmice Olimpije i Crvene zvezde u Milanu, Foto: EPA/Matteo Bazzi

"Ne znam objašnjenje"

Zaista mislim da ćemo do kraja godine pričati o sudijama, jer se dešavaju neverovatne stvari, rekao je Vladimir Kuzmanović

Košarkaši Crvene zvezde izgubili su u gostima od Olimpije iz Milana 74:68 u utakmici 23. kola Evrolige.

U poslednjoj četvrtini, izabranici Duška Ivanovića nisu iskoristili šansu da u poslednja dva minuta smanje razliku na samo poen razlike.

IVANOVIĆ KRATAK POSLE PORAZA U MILANU: Zna šta je bio najveći problem!

Na 40 sekundi do kraja, crveno-beli žalili su se na faul Bentila nad Nejpirom kada je prekinuta kontra Beograđana pri minusu od četiri poena.

Najgora sudijska odluka usledila je pri rezultatu 63:53 na sedam minuta do kraja kada je poništen čist koš Dalibora Ilića uz prekršaj.

Detalj sa utakmice Olimpije i Crvene zvezde u Milanu
Detalj sa utakmice Olimpije i Crvene zvezde u Milanufoto: EPA/Matteo Bazzi

- Zaista mislim da ćemo do kraja godine pričati o sudijama, jer se dešavaju neverovatne stvari. Ako ništa drugo, onda onaj poništen koš Iliću. Ne znam objašnjenje, voleo bih da ga vidim, čisto da ne bih morao da komentarišem sledeći put - rekao je Vladimir Kuzmanović, bivši košarkaš Crvene zvezde.