Crvena zvezda - FMP, Foto: Starsport

finale kls!

Nemilosrdna Crvena zvezda umalo slavila sa 40 razlike

Objavljeno: 20:45h

Košarkaši Crvene zvezde su rutinski slavili u prvom meču finala KLS protiv ekipe FMP-a rezultatom 110:71.

Izabranici Dejana Radonjića su krenuli furiozno od samog starta, a prepoznatljiva odbrana je funkcionisala kako treba, pa je FMP bio u velikim prblemima.

Zvezda je u potpunosti razbila tim FMP-a u završnici prvog poluvremena i trojkom Ognjena Dobrića sa zvukom sirene stekla čak 24 poena razlike.

Već je tada bilo jasno u kom smeru će otići ovaj meč.

Činilo se da se tim iz Železnika konsolidovao i vratio u boljem raspoloženju sa odmora, ali to je bilo kratkog daha.

Crveno-beli su nastavili da dominiraju u odbrani i napadu, a ubedljivu partiju je pokvarila povreda Ostina Holinsa u trećoj četvrtini. Amerikanac nije mogao sam da napusti teren, izašao je uz pomoć saigrača, ali je ostao na klupi do kraja meča, što je ohrabrujuće.