PARTIZAN SE VRATIO NA POBEDNIČKI PUT: Crno-beli slavili protiv Mladosti i zadržali prednost u odnosu na Zvezdu!

superliga srbije 25. kolo

Objavljeno: 19:29h

Fudbaleri Partizana pobedili su ekipu Mladosti iz Lučana sa 2:1 u 25. kolu Superlige Srbije.

Crno-beli su ovim 22. trijumfom i ligi, a 11. na svom terenu zadržao dva boda prednosti u odnostu na Crvenu zvezdu.

Prvi gol na utakmici je delo Rikarda Gomeša koji je u 42. minutu meča posle centaršuta Markovića, glavom uspeo da loptu pošalje u mrežu gola Mladosti, ona je na putu do mreže prvo udarila u stativu, čime je dala na efektnosti ovom pogotku.

Drugi gol na meču je postigao Miloš Jojić u 54. minutu kada je prvo Rikardo promašio loptu sa pet metara, ona je došla do Terzića koji je vratio u sredinu gde je sam bio Jojić. Njemu nije bilo teško da loptu samo prosledi u praznu mrežu.

1 / 5 Foto: Starsport©

Situaciju na terenu je zakuvao Miloš Bojović kada je u 88. minutu zatresao mrežu gola Partizana.

Partizan je ovako stigao do svog 68. boda u Superligi, i nalatzi se na prvom mestu tabele.

Crno-beli će u sledećem kolu igrati protiv Spartaka iz Subotice, taj meč je na programu u nedelju.

Mladost je posle 13. poraza u sezoni ostala na desetom mestu sa 30 bodova, u sledećem kolu će na svom terenu doćekati Voždovac.