MAKSIMOVIĆ I MITROVIĆ POBEGLI OD ZONE ISPADANJA: Turčin doneo 3 boda Hetafeu!

la liga, 23. kolo

Levante je ostao na začelju

Objavljeno: 12:05h

Fudbaleri Hetafea savladali su Levante 3:0 u prvom meču 23. kola španske La Lige.

Dvostruki strelac bio je turski napadač Enes Unal.

Nekadašnji član Viljareala je već u prvom minutu zatresao mrežu protivnika nakon kornera, da bi prednost duplirao u 29. nakon lepog okreta.

To je bio njegov deveti gol u sezoni, što znači da igra statistički najbolju sezonu od kako je došao u Španiju.

Do kraja meča u strelce se upisao još Karlos Alenja koji je i postavio konačan rezultat.

Svih 90 minuta za ekipu Hetafea odigrali su Nemanja Maksimović i Stefan Mitrović.

Hetafe je sa ova tri boda stigao do 25 što je dovoljno za 14. poziciju, dok Levante ostaje na samom dnu i sve je izvesnija selidba u niži rang.

La Liga, 23.kolo:

Petak:

Hetafe - Levante 3:0 (2:0) Unal 1, 29, Alenja 90+5

Subota:

14:00 Elče – Alaves 16:15 Majorka - Kadis 18:30 Selta - Rajo 21:00 Osasuna - Sevilja

Nedelja:

14:00 Valensija - Real Sosijedad 16:15 Barselona - Atletiko Madrid 18:30 Betis - Viljareal 21:00 Real Madrid - Granada