VULVERHEMPTON POBEDIO BRAJTON: Kristal Palas remizirao Sautempton!

premijer liga

Izjednačenje Kristal Palasu doneo je Džordan Aju u 65. minutu

Fudbaleri Vulverhemptona pobedili su večeras u gostima ekipu Brajtona sa 1:0, u 17. kolu engleske Premijer lige.

Strelac pobedonosnog gola za Vulverhempton bio je Romen Sajs u prvom minutu nadoknade poluvremena.

Vulverhempton je zabeležio sedmu pobedu u prvenstvu i sa 24 boda zauzima osmu poziciju. Brajton je 13. sa 20 poena.

U narednom kolu, Vulverhempton će dočekati Čelsi, dok će Brajton gostovati Mančester junajtedu.

U istom terminu, Kristal Palas i Sautempton su odigrali nerešeno 2:2.

Poveo je Palas u drugom minutu golom Vilfreda Zahe, da bi preokret Sautemptonu doneli golovima Džejms Vord Prauz u 32. i Armando Broha u 36. minutu.

Izjednačenje Kristal Palasu doneo je Džordan Aju u 65. minutu.

Kristal Palas je 11. sa 20 bodova, a Sautempton 15. sa 17 poena.

U sledećem kolu, Palas će gostovati Votfordu, a Sautempton će dočekati Brentford.