KIKS PARTIZANA U HUMSKOJ: Proleter odneo bod iz Beograda! Petrić HEROJ gostujućeg tima, Rikardo tragičar za domaće!

SUPERLIGA SRBIJE

Kiks crno-belih u Beogradu

Fudbaleri Partizana igrali su nerešeno sa ekipom Proletera večeras u Humskoj (0:0) i tako doživeli prvi "kiks" u novoj sezoni.

FK Partizan

Imao je priliku Rikardo da donese tri boda crno-belima sa bele tačke, ali maestralni golman Petrić je bio uspešniji.

UŽIVO:

DRUGO POLUVREME:

90. minut: Neuspešna ofanziva Partizana, crno-beli bez pobede na kraju.

82. minut: Nakon Vujačića u prilici je bio Miletić, ali Petrić je uspešno zaustavio i ovaj šut.

81. minut: Petrić brani 100% šansu Vujačiću!

68. minut: RIKARDO PROMAŠUJE PENAL!

57. minut: Sjajan udarac Lazara Markovića završava pored gola.

52. minut: Rikardo promašuje iz dobre pozicije na drugoj strani.

51. minut: Da Silva šutira iz slobodnog udarca preko gola Popovića!

FK Partizan

45. minut: Pokušao je Rikardo u finišu prvog poluvremena da donese prednost crno-belima udarcem glavom, ali lopta odlazi pored gola.

40. minut: Bez većih uzbuđenja na stadionu u Humskoj u drugom delu prvog poluvremena.

28. minut: Sjajan šut Jovića brani Petrić! Uslediće korner za crno-bele.

21. minut: Partizan preuzima inicijativu, ali "završni pas" je definitivno nešto što nedostaje crno-belima u ovim momentima.

11. minut: Marković šutira iz velike udaljenosti, ali nije ova lopta predstavljala opasnost za golmana Proletera.

7. minut: Šutirao je Rikardo glavom ali lopta odlazi pored gola.

5. minut: Prva prilika za Proleter, šut sa ivice šesnaesterca brani golman Popović.