POBEDA ZA UNUKU: Arnautović doneo tri boda, za Mihinu nedelju slavlja!

serija a

Fudbaleri Bolonje su rezultatom 2:1 pobedili Sampdoriju u utakmici 12. kola italijanske Serije A. Samo nekoliko dana nakon porodične proslave porodice Mihajlović povodom rođenja Violante. Unuke Siniše Mihajlovića.

Bolonja je ove godine veoma nezgodan protivnik, ali su uglavnom pobeđivali kod kuće – sve do 12. kola kada su u gostima "tukli" Sampdoriju sa 2:1.

U prvom poluvremenu golova nije bilo, ali su izabranici Siniše Mihajlovića bili vidno bolji rival i propustili dve velike šanse za vođsvo.

Drugo poluvreme samo što je počelo, a Svanberg je postigao vodeći gol za Bolonju u 47. minutu utakmice, pa je pola sata kasnije Torsbi domaćem timu doneo izjednačenje.

Za konačnih 2:1 i petu pobedu u sezoni postarao se Marko Arnautović koji je u 78. minutu zatresao mrežu Sampdorije.

U istom terminu je ekipa Udinezea dočekala Sasuolo i pobedila sa 3:2 uprkos crvenom kartonu koji je zaradio Makengo, doduše u 89. minutu utakmice.

Deulofeu i Beto su bili strelci za crno-bele, a treći gol (tačnije gol za 2:2) bio je autogol koji je postigao Fratesi, dok su za Sasuolo golove postizali Berardi i upravo Fratesi.