BLEDO IZDANJE CRNO-BELIH U HUMSKOJ: Kums doneo pobedu Gentu, Vujačića prečka sprečila da donese bod Partizanu!

liga konferencija

Gent odnosi ceo plen iz Beograda

Fudbaleri Genta savladali su Partizan rezultatom 0:1.

Gosti odnose ceo plen iz Beograda i sada imaju mnogo veće šanse da grupnu fazu završe kao prvi.

II POLUVREME

96. MINUT: Partizan propušta verovatno poslednju priliku da stigne do izjednačenja.

IGRAĆE SE JOŠ 5 MINUTA

91. MINUT: Sjajno izveden korner Jojića, Vujačić šutira glavom - maestralno brani golman Genta!

90. MINUT: Sjajno ubacivanje Jojića, biće samo korner.

90. MINUT: Prekršaj nad Rikardom, biće ovo dobra prilika za crno-bele.

88. MINUT: Sjajno izveden korner za Partizan, ali nema gola! Nastavlja se pritisak domaćih!

87. MINUT: Kakav šut i prečka Vujačića, strašan udarac - bomba!

86. MINUT: Jojićev šut sa oko 25 metara blokiran.

FK Partizan

79. MINUT: De Sar šutira pored gola!

77. MINUT: Sve manje vremena za crno-bele, Partizan mora da napadne!

IZMENE U EKIPI PARTIZANA: Iz igre izašli (Obradović, Natho, Menig) u igri (Urošević, Jojić, Pantić).

62. MINUT: Golman Popović spašava Partizan potpune katastrofe u ovom delu igre!

FK Partizan

60. MINUT: Ofoe sjajno šutira iz slobodnog udarca, Popović maestralnom reakcijom šalje loptu u korner.

59. MINUT: Gol Kumsa, ostao je sam i glavom smestio loptu u mrežu Popoviča. Gent vodi 0:1!

58. MINUT: Sjajan šut Ofoea - brani Popović!

FK Partizan

53. MINUT: Partizan je ušao ofanzivno u drugo poluvreme.

I POLUVREME

44. MINUT: Dobra šansa za Meniga, loše je zahvatio loptu u kaznenom prostoru protivnika.

FK Partizan

34. MINUT: Partizan pojačava tempo igre, ali i otvara dosta prostora za kontre Genta.

32. MINUT: Brzo izveden prekid Partizana, protivnik je bio koncentrisan i otklonio opasnost.

22. MINUT: Sjajan šut Rikarda sa ivice kaznenog prostora, ali lopta odlazi pored stative.

FK Partizan

18. MINUT: Ofoe šutira visoko iznad gola Popovića.

15. MINUT: Sjajan napad po levoj strani za goste, ali Depoatr šutira preko gola.

FK Partizan

14. MINUT: Prekid iz dobre pozicije za fudbalere Genta, ali centaršut je bio očajan.

13. MINUT: Kust izvodi novi korner za Gent, ali loše to čini. Rikardo otklanja opasnost.

FK Partizan

3. MINUT: Korner za Gent sa leve strane, ali crno-beli sigurno otkalanjaju opasnost.