BARSELONI PRIJALA PAUZA U PRVENSTVU: Izabranici Ronalda Kumana posle preokreta savladali Valensiju (FOTO)

španija, primera, 9. kolo

Fudbaleri Sevilje pobedili su u gostima Seltu sa 1:0

Objavljeno: 00:32h

Fudbaleri Barselone pobedili su na svom terenu ekipu Valensije sa 3:1, u meču devetog kola španske Primere.

Hose Gaja je u petom minutu doveo goste u vođstvo, da bi u 13. minutu izjednačio Ansu Fati. Holandski fudbaler Memfis Depaj je u 41. minutu bio precizan sa "bele tačke", za prednost katalonskog tima, a konačan rezultat je postavio Kutinjo golom u 85. minutu.

Barselona je sada sedma na tabeli Primere sa 15 bodova, dok je Valensija deveta sa 12 bodova. U sledećem kolu Barselona u derbiju dočekuje Real Madrid, a Valensija na svom terenu igra protiv Majorke.

Fudbaleri Sevilje pobedili su u gostima Seltu sa 1:0, a pobedonosni gol postigao je Rafa Mir u 54. minutu. U narednom kolu, Sevilja će dočekati Levante, dok će Selta gostovati Hetafeu.

U ostalim utakmicama koje su odigrane u nedelju postignuti su sledeći rezultati: Rajo Valjekano - Elče 2:1 i Viljareal - Osasuna 1:2.