MIHAJLOVIĆEVA BOLONJA NIJE STIGLA DO POBEDE SA IGRAČEM VIŠE: Vanja uzalud odbranio penal protiv Napolija (FOTO)

serija a, 8. kolo

Za ekipu Torina ceo meč je odigrao i Saša Lukić

Fudbaleri Juventusa pobedili su u Torinu ekipu Rome sa 1:0, u meču osmog kola italijanske Serije A.

Gol za pobedu domaće ekipe postigao je Mojze Kin u 16. minutu, nakon što je iskoristio centaršut Matije De Šilja. Roma je do izjednačenja mogla u 44. minutu, ali je udarac Žordana Veretua sa penala odbranio golman Vojček Ščesni.

FK Juventus, FK Roma

Rimski klub nalazi se na četvrtom mestu Serija A sa 15 bodova, dok je Juventus sedmi sa bodom manje.

Fudbaleri Napolija pobedili su na svom terenu ekipu Torina sa 1:0, u meču osmog kola Serije A.

Napoli je do vodjstva mogao u 27. minutu, ali je udarac sa penala Lorenca Insinjea odbranio srpski golman Vanja Milinković-Savić. Gol Đovanija di Lorenca u 57. minutu za domaći tim je poništen zbog ofsajda, a Napoliju je sva tri boda doneo Viktor Osimen u 81. minutu.

Za ekipu Torina ceo meč su odigrali srpski igrači Vanja Milinković-Savić i Saša Lukić.

Fudbaleri Atalante pobedili su u gostima Empoli sa 4:1, u osmom kolu italijanske Serije A.

Strelci za Atalantu bili su Josip Iličić iz penala u 11. i 26, Matia Viti autogol u 49. i Duvan Zapata u 89. minutu. Gol za Empoli postigao je Frederiko Di Frančesko u 30. minutu. U narednom kolu, Atalanta će dočekati Udineze, dok će Empoli gostovati Salernitani.

U istom terminu, Udineze i Bolonja su odigrali nerešeno 1:1. Povela je Bolonja u 67. minutu golom Muse Baroua, da bi Udineze izjednačio golom Beta u 83. minutu. Udineze je od 38. minuta igrao sa igračem manje nakon što je drugi žuti karton dobio Roberto Pereira.

Siniša Mihajlović

Nerešeno su takođe odigrali Đenova i Sasuolo, a na tom susretu bilo je 2:2. Poveo je Sasuolo golovima Đanluke Skamanka u 17. i 20. minutu, da bi izjednačenje Đenovi doneli Matia Destro u 27. i Johan Vaskes u 90. minutu.