ŠPANSKI NOVINARI ISPONIŽAVALI IGRAČE ŠERIFA: Srušili Real na Bernabeuu, a zatim se ŠOKIRALI! (VIDEO)

AU

Španski mediji, šokirani podvigom Šerifa, nisu se libili da postave svakakva pitanja timu koji su očigledno opasno potcenili.

Fudbaleri Šerifa pobedili su u gostima Real Madrid sa 2:1 i time napravili pravu senzaciju u Ligi šampiona.

Novinari "El Ćiringita" su posle utakmice na aerodromu sačekali igrače Šerifa i postavljali im pitanja. Jedno od njih je glasilo 'Da li ste vi uopšte profesionalni fudbaleri?'

Igrač pobedničkog tima Gustavo Dulanto suočio se sa ovim neprijatnjim pitanjem.

"Da, svi smo profesionalci", kratko je izustio Dulanto.

Podsetimo, Šerif je poveo golom Jasura Jahšibojeva u 25. minutu. Real je do izjednačenja stigao u 65. minutu golom Karima Benzmeme iz penala. Pobedu gostima doneo je Sebastijan Til u 90. minutu.