PARTIZAN RUTINSKI SAVLADAO SPARTAK: Crno-beli petardom krunisali maestralno izdanje!

crno-beli igraju u odličnoj formi

Parni valjak nastavlja da melje

Objavljeno: 22:20h

Fudbaleri Partizana savladali su na domaćem terenu ekipu iz Subotice rezultatom 5:0.

Mrežu rivala prvi je na meču zatresao Rikardo svojim 11. golom u domaćem prvenstvu. Domaći su bolju igru u prvom poluvremenu krunisali pogotkom mladog Nikole Terzića u nadoknadi vremena.

FK Partizan, Rikardo Gomeš

Drugo poluvreme na sjajan način otvorio je novajlija u redovima crno - belih, Kvinsi Menig, koji je na sjajan način postigao treći gol i najavio nastavak goleade domaćina.

Samo tri minuta kasnije, reprezentativac Zelenortskih postigao je svoj drugi pogodak na meču. Tačku na ovu utakmicu stavio je Filip Holender u devedesetom minutu kada je petim golom u mreži Spartaka krunisao sjajno izdanje Partizana.

Crno - beli imaju pet bodova više u odnosu na najvećeg rivala ali i meč više.