CRVENO-BELI ĆE MORATI DA BUDU OPREZNI: Ludogorec raspucan očekuje duel sa Zvezdom!

odlična forma

U dobrom raspoloženju čekaju Crvenu zvezdu

Objavljeno: 20:21h

Ludogorec je danas u devetom kolu bugarskog prvenstva ubedljivo pobedio Botev Vraca rezultatom 3:1 i tako potvrdio dobru formu pred duel sa Crvenom zvezdu u Ligi Evrope.

Domaći su poveli preko Bernarda Tepketija u devetom minutu, a već u 17. Kasini je izjednačio na 1:1.

Sve golove smo videli već u prvom poluvremenu, pa je u 36. minutu Sotirou povisio na 2:1, da pobedu potvrdio samo dva minuta kasnije.

FK Ludogorec

Ludogorec je prvi na tabeli sa šest pobeda i jednim porazom, ali i dve utakmice manje od Botev Plovdiva koji ima isti broj bodova, ali lošiju gol razliku.

Bugarski tim dočekuje Zvezdu u Razgradu 30. septembra, u četvrtak, od 21 sat, u okviru drugog kola Lige Evrope.

Zvezda je danas lako pobedila Novi Pazar rezultatom 4:0.