JUVENTUS I DALJE BEZ POBEDE: Milan sa Interom na deobi prvog mesta (FOTO)

SERIJA A, 4. KOLO

Sergej Milinković Savić odigrao je svih 90 minuta za Lacio protiv Kaljarija i bio asistent kod prvog gola

Objavljeno: 01:02h

Fudbaleri Juventusa i Milana odigrali su nerešeno 1:1, u četvrtom kolu italijanske Serije A. Poveo je tim iz Torina u četvrtom minutu golom Alvara Morate, da bi izjednačenje Milanu doneo Ante Rebić pogotkom u 76. minutu.

Juventus je trenutno u zoni ispadanja bez pobede u prva četiri kola sa samo 2 osvojena boda, dok je Milan na deobi prvog mesta sa Interom sa 10 poena. U narednom kolu, Juventus će gostovati Speciji, dok će Milan dočekati Veneciju.

Fudbaleri Lacija i Kaljarija odigrali su nerešeno 2:2. Golove za Lacio postigli su Ćiro Imobile u 45. i Danilo Kataldi u 83. minutu, dok su strelci za Kaljari bili Žoao Pedro u 46. i Kejta Balde u 62. minutu. Srpski reprezentativac Sergej Milinković Savić odigrao je svih 90 minuta za Lacio i bio asistent kod prvog gola.

Sergej Milinković Savić

Verona je na svom terenu pobedila Romu sa 3:2. Golove za Veronu postigli su Antonin Barak u 49, Đanluka Kaprari u 54. i Davide Faraoni u 63. minutu. Strelci za Romu bili su Lorenco Pelegrini u 36. i srpski internacionalac Ivan Ilić koji je nažalost postigao autogol u 58. minutu susreta.

Serija A, 4. kolo:

Nedelja:

Empoli - Sampdoria 0:3 (0:1) Kaputo 31, 52, Kandreva 70 Venecija - Specija 1:2 (0:1) Cecaroni 59 – Bastoni 13, Burabija 90+3 Verona - Roma 3:2 (0:1) Barak 49, Kaprari 54, Faraoni 63 – Pelegrini 36, Ilić 58 (ag) Lacio - Kaljari 2:2 (1:0) Imobile 45, Kataldi 83 – Pedro 45, Balde 62 Juventus - Milan 1:1 (1:0) Morata 4 – Rebić 76

Subota:

Đenova - Fiorentina 1:2 (0:0) Krišito 90+8 (p) – Saponara 60, Bonaventura 88 Inter - Bolonja 6:1 (3:0) Martines 6, Škrinjar 30, Barea 34, Vesino 54, Džeko 63, 68 – Teate 86 Salernitana - Atalanta 0:1 (0:0) Sapata 75