KOSTIĆ ODIGRAO JOŠ JEDNU DOBRU UTAKMICU: Ajntraht zaustavio niz pobeda Volfsburga (FOTO)

BUNDESLIGA, 5. KOLO

Srpski fudbaler bio je asistent kod gola svoje ekipe

Objavljeno: 22:43h

Fudbaleri Ajntrahta remizirali su u sa Volfsburom 1:1 u okviru petog kola Bundeslige.

Ekipa iz Frankfurta postala je prva koja je ove sezone "otkinula" bodove domaćinu koji je vezao četiri pobede.

Ajntraht je vosio 1:0 na poluvremenu, a jedini gol u prvom delu igre postigao je Lamers na asistenciju Filipa Kostića. Ipak Veghorst je izjednačio u 70. minutu svojim trećim golom u sezoni i na taj način sprečio goste da odnesu sva tri boda.

Fudbaleri Borusije Dortmund pobedili su Union Berlin sa 4:2. Strelci za Borusiju bili su Rafael Gerero u 10, Erling Holand u 24. i 83. i Marvin Fridrih u 52. minutu. Golove za Union Berlin postigli su Maks Kruse iz penala u 57. i Andreas Foglsamer u 81. minutu.

Bundesliga, 5. kolo Petak: Herta Berlin - Grojter Firt 2:1 (0:0) Ekelenkamp 61, Bauer 79 (ag) – Hrtoga 57 (p) Subota: Bajern Minhen - Bohum 7:0 (4:0) Sane 17, Kimih 27, 64, Gnabri 32, Lampropulos 43ag, Levandovski 61, Moting 79 Augsburg - Borusija Menhengladbah 1:0 (0:0) Niderlehner 80 Arminija Bilefeld - Hofenhajm 0:0 Majnc - Frajburg 0:0 Keln - Lajpcig 1:1 (0:0) Modeste 53 – Haidara 71 Nedelja: Štutgart - Bajer Leverkuzen 1:3 (1:2) Mangala 38 – Adrih 2, Šik 19, Virc 70 Borusija Dortmund - Union Berlin 4:2 (2:0) Gerero 10, Haland 24, 83, Fridrih 52 (ag) – Kruze 57 (p), Voglsamer 81 Volfsburg - Ajntraht Frankfurt 1:1 (0:1) Lamers 38 – Veghorst 78