REAL PREOKRETOM U ZAVRŠNICI MEČA DOŠAO DO POBEDE: Betis ostao bez celog plena u nadoknadi vremena (FOTO)

ŠPANIJA, LA LIGA, 5. KOLO

Luka Jović ušao je na teren u 78. minutu utakmice

Objavljeno: 23:52h

Fudbaleri Real Madrida pobedili su u gostima Valensiju sa 2:1, u petom kolu španskog prvenstva. Povela je Valensija u 66. minutu golom Huga Dure, da bi preokret i pobedu Realu doneli golovima Vinisijus Žunior u 86. i Karim Benzema u 88. minutu.

Srpski reprezentativac Luka Jović u igru je ušao u 78. minutu i igrao je do kraja utakmice.

Real je prvi sa 13 bodova, dok je Valensija treća sa 10 poena. U narednom kolu, Real će dočekati Majorku, dok će Valensija gostovati Sevilji.

Fudbaleri Betisa i Espanjola odigrali su nerešeno 2:2, u petom kolu španske La Lige. Poveo je Espanjol u 16. minutu golom Aleiksa Vidala, da bi izjednačenje i preokret Betisu doneli Vilian Hose u 41. i Nabil Fekir u četvrtom minutu nadoknade poluvremena. Konačan rezultat je postavio Leandro Kabrera u sedmom minutu sudijske nadoknade vremena.

Betis je od 78. minuta igrao sa igračem manje, nakon što je direktan crveni karton dobio Gerard Pacela. Betis je 11. sa šest bodova, dok je Espanjol 16. sa tri poena. U narednom kolu, Betis će gostovati Osasuni, dok će Espanjol dočekati Alaves.

LaLiga, 5. kolo:

Nedelja:

Majorka - Viljareal 0:0 Real Sosijedad - Sevilja 0:0 Betis - Espanjol 2:2 (2:1) Vilijan Hose 41, Fekir 45+4 – Vidal 16, Kabrera 90+7 Valensija - Real Madrid 1:2 (0:0) Duro 66 – Vinisijus 86, Benzema 88

Petak:

Selta - Kadis 1:2 (0:2) Mina 65 – Lozano 38, Espino 43

Subota:

Rajo Valjekano - Hetafe 3:0 (1:0) Treho 9 (p), Sis 78, Falkao 82 Atletiko Madrid - Atletik Bilbao 0:0 Elče - Levante 1:1 (1:0) Peres 33 - Morales 55 Alaves - Osasuna 0:2 (0:2) Garsija 22, Tores 29p