KRENUO ČEMPIONŠIP, IGRAO MLADI SRBIN: Paun se smorio!

ČEMPIONŠIP

Objavljeno: 19:05h

Fudbaleri Redinga poraženi su u prvom kolu Čempionšipa sa 3:2 na gostujućem terenu od ekipe Stouka.

Tim koji sa klupe predvodi Veljko Paunović, čak se dva puta vraćao u rezultatski egal, ali je odbrana odigrala mnogo slabu partiju.

Veljko Paunović

Naime, Reding je čak dva puta uspevao da izjendači rezultat posle vođstva Stouka, ipak nisu imali dovoljno snage da to urade po treći put.

Treba napomenuti da je Paunović u 77. minutu šansu dao Dejanu Teteku iz Oksforda, koji igra za selekciju Srbije do 21 godine.