RUTINSKA POBEDA: Partizan deklasirao Voždovac bez previše utrošene energije (FOTO)

UBEDLJIVO

Crno-bele u četvrtak očekuje susret protiv Sočija

Objavljeno: 23:15h

Fudbaleri Partizana ostvarili su laganu pobedu protiv Voždovca 4:0 u meču trećeg kola Superlige Srbije.

Crno-beli su stigli do trećeg trujumfa u domaćem prvenstvu i sada se mogu u potpunosti fokusirati na meč protiv Sočija koji ih očekuje u četvrtak u Rusiji.

Izabranici Aleksandra Stanojevića poveli su golom Rikarda Gomeša u 10. minutu, koji je prethodno morao da prođe VAR proveru.

1 / 2 Foto: Espreso/Srđan Novaković

Na 2:0 povećao je Aleksandar Šcekić u 22. minutu, Filip Holender zatresao je mrežu u 53. minutu, a konačan rezultat postavio je Danilo Pantić, sjajnin golom iz slobodnog udarca u 70. minutu.

U narednom kolu Partizan gostuje Novom Pazaru, dok će Voždovac putovati u Novi Sad na megdan Vojvodini.